Jak se SkyWay posunul od začátku roku 2014?

Sky Way je stabilní na své cestě už od roku 2014. Jsme rádi, že můžeme oznámit 10 stupeň vývoje. 19 září 2017, v 23:59 Moskevského času, dojde ke snížení slevy, asi o 40 %… abychom pochopili, co to znamená, vrátíme se do roku 2014.

V lednu 2014 se první účastníci projektu Sky Way, seznámili s vývojem Anatolije Yunitskeho, podpořili myšlenku a začali ji podporovat, říkat o možnosti,že můžete být součástí příležitosti která je tu jednou za 100 let.
Duševní vlastnictví společnosti bylo odhadnuto nezávislou skupinou odborníků na více než 400 000 000 000 dolarů. Takže každá akcie v nominální hodnotě byla odhadována na 1 dolar. V té době byly akcie společnosti prodávány se slevou od 1: 250 do 1: 1500. Například bylo možné podpořit organizaci investicí $ 1000 a stat se majitelem zhruba 1.000.000 akcií Sky Way. Přes 50% vlastní Yunitskiy a nějakých 26% připadlo SWIGU.
V té době společnost učinila první kroky pro rozvoj: pronájem prostor, získávání pracovních míst, tvorby propagačních materiálů a mechanismů práce s investory. Nebylo nic, ale jen krásné videa a obrázky, které zdobí města a 3D modelace. Byl to nejvíce riskantní čas v historii Sky Way! To proto, že jsme sdíleli s firmou tato rizika, jsme dostali slevu na podílu Sky Way.

Už je to 3,5 let. Co jsme udělali včas?

Dostali jsme podporu od více než milionu obyčejných lidí z celého světa.
Obdrželi jsme celosvětové uznání od hlavních státních zastupitelů různých zemí.
Vytvořili jsme eko-Techno park, kde se testuje testování, prokazuje a certifikuje tento inovativní způsob dopravy.
Zúčastnili jsme se desítek mezinárodních výstav.
Zaplatili jsme pár milionů dolarů a pár miliard akcií agentům za jejich práci, aby přitáhly investice do projektu.
Vytvořili jsme stovky pracovních míst. Je nás stovky tisíc.
Zahájili jsme stovky cílených projektů, které jsou nyní připraveny k realizaci.

Každý úspěch snižuje rizika pro investory. A dnes byla rizika snížena na slevu z 1:7 na 1:190., například v 9 fázi, která skončí 19 září, za 1000 dolarů dostanete 115 000 podílů SkyWay (Můžete i sdílet, dostanete bonus za nákup.
Na konci září vydá komise stanovisko k městské a vyhlídkové dopravě. Je možné, že 10 etapa rozvoje bude dokončena a začne přechod do 11 fáze.
Ale teď musíme myslet na to, že 19 září 2017 bude v 23:59 icn je vstup z 9 do 10 fáze SkyWay a náš celkový úspěch se zvýší a riziko zase zmenší!

Přeloženo z profilu: Ольга Шантина

Více o projektu zde: https://goo.gl/My3ocq

3 komentáře to “Jak se SkyWay posunul od začátku roku 2014?”

 1. Vladislav says:

  Kdy budou akcie na trhu ?

 2. jackings says:

  Zdravím Vladislave. Ke vzdělávacímu balíku dostáváte jako bonus podíly. Podíly se konvertují na akcie mateřské společnosti. Vnitřní burza se programuje. Nejdřív leden 2018. Na burzu později. Dividendy až z normalního provozu. Peníze nemohou být z ničeho a tohle je majetková děditelná investice ze které nelze vydělat do roka.

 3. Tms says:

  Dobrý den,
  Kdy se dá očekávat návrat investice?( kdy muzu mít peníze na účtu) Nejsem schopný to dohledat.

Leave a Reply

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *